vrh d klik

 - RODOKMEŇ - 

MultiCh. Fernflower
Isak Genial Boy


Gravitu of Love
Laster Gold

{ C.I.B. Cantrygold Mister Bruce { C.I.B. Fine Art Rudgieri Emperor Chezara Smile Girl
Chezara Smile Girl
Fernflower Givenchy from Couture { C.I.B. Lozung Absolute Legend FernFlower
Ch. Cantrygold Yubressa Sandra
{ Ch. Angelonato Makes People Talk { Ch. Dutch consolidation Moonwalker
C.I.B. Angelonato Heaven Sent
Gudvin's Riddl Intriga For Laster Gold { Ch. New Sunny Cefey
C.I.B. Mellow Ginger Mint

K9 rodokmeň

Vrh D

    02.07.2023 - Vrh "D" - 4 týždne

Šteniatkam sa darí, veľmi rýchlo rastú , veľkú časť dňa trávia na záhrade hraním a spoznávaním nových zákutí záhrady. Šteniatka už majú svojich majiteľov a posledný týždeň sme vo veľkom trávili čas návštevami a socializáciou. Kopec nových tvárí, nových hračiek a maškŕt. Všetci absolvovali povinnú manikúru a odčervenie. 

Vrh D Vrh D Vrh D Vrh D Vrh D Vrh D Vrh D Vrh D

   02.07.2023 - Vrh "D" - 3 týždne

Šteniatka rastú veľmi veľmi rýchlo, na môj vkus až prirýchlo. Sú prvýkrát odčervené, ostrihané pazúriky a začali sme s prvými príkrmami, aj keď gro stravy tvorí stále mliečny bar od Apple. Tento vrh som nazvala " DELIGHTFUL" a myslím, že právom. Všetky šteniatka už majú svojich nových majiteľov a čoskoro sa stretneme na prvých  návštevách .

  21.06.2023 - Vrh "D" necelé 2 týždne

Šteniatka majú skoro dva týždne, pomaličky atakujú hranicu váhy 1,5kg, keďže Apple má dosť mlieka pre všetkých priberajú rovnomerne a sú váhovo veľmi vyrovnané. Apple si šteniatka poctivo stráži, takže ostatné obyvateľky domova sa k bedni nemôžu ani priblížiť . Uvidíme dokedy, keďže čoraz častejšie mamina po nakojení bedňu opúšťa a stráži z dialky. A už vidíme na pol oka.

 09.06.2023 - Vrh "D"

V piatok 9.júla sa Apple - Gravity of love LASTER GOLD - po dlhej noci a dni narodilo 6 krásnych a zdravých bábätiek - 2 fenky a 4 psíky . Je to jej prvý vrh, ktorý bol veľmi dlhý a ťažký avšak Apple to zvládla bravúrne a teraz je už v poriadku a s oddanosťou jej typickou sa stará o novonarodené šteniatka. Šteniatka krásne priberajú, kožúšky majú v rôznych odtieňoch od krémovej, svetlozlatú až po sýtozlatú.